| Cristi031001 a întrebat:

Deci.Am incercat sa pun android 4 pe Samsung Galaxy Mini S5570 si mi-a dat o eroare.Si acum cand deschid telefonul,scrie Samsung,si dupa aceea apare GALAXY mini GT-S5570, si ramane asa, nu se mai deschide.Va rog ajutati-ma sa fac ceva.

Răspuns Câştigător
| downdl a răspuns:

Uite aici cam cum se face: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1255305

4 răspunsuri:
| downdl a răspuns:

Daca ai incercat sa pui android v.4 pe el inseamna ca l-ai rootat, iar daca l-ai rootat incearca sa pui pe el o versiune custom ROM, eu am patit odata asa cu un galaxy mini S5570I si pana la urma am reusit sa reinstalez o versiune de android cu Odin3

Răspuns utilizator avertizat
| Yumeno a răspuns:

Mda..nu a fost o idee buna sa iti pui alt sistem android ..trebuia sa te interesezi daca sunt riscuri.Du-te la cineva care se pricepe si poate ti-l face dar ma indoiesc