| ana044 a întrebat:

Am un telefon, mai exact Samsung j3 2016. L am luat cam prin iarna. De curând îl bag la încărcat zilnic chiar și de 2 ori pe zi, se descărca super repede dacă stau pe Youtube sa mă uit la ceva. Pana acum ceva timp nu aveam probleme legate de baterie, stăteam pe Youtube fără problume! Sau când stau pe Facebook mi se blochează des și mi se încinge telefonul destul de rapid... Nu vreau sa îmi iau altul pentru ca nici un an nu are măcar. Aveți sfaturi? Credeți ca ar fi bine sa îi dau resetare din fabrica?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Clar ii trebuie resetare, dureaza 5 minute si ar trebui sa isi revina. Daca nu, inseamna ca are o problema, cu bateria posibil. L-ai tinut cumva in soare mult timp?
Poti sa cumperi o alta baterie si sa o schimbi.