| XLittleGirlX a întrebat:

Am un un Nokia n8 si as vrea sa stiu cum sa trimit melodii de pe telefonul meu pe un alt telefon!

Funda + Vot cine stie!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti activezi Bluetooth-ul si le trimiti.

| XLittleGirlX explică (pentru anonim_4396):

Poi am activat bluetooth-ul sh am dat la melodii dupa la optiuni si nu imi apare nimic despre send sau chestii d'astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru XLittleGirlX):

In ce limba ai dat telefonul?

| XLittleGirlX explică (pentru anonim_4396):

Engleza

| anonim_4396 a răspuns (pentru XLittleGirlX):

Atunci nu stiu ce are daca nu iti apare send...

| sammyr a răspuns:

prin bluetooth

| Martis_Gabi_1995 a răspuns:

Iți activezi Bluetooth-ul pe telefonul pe care vrei sa le trimiti. Apoi de pe Nokia n8 selectezi melodia pe care vrei sa o trimiti. Dai optiuniu si cauta pe undeva trimite sau expediere. Apoi dai cautare si se gaseste aparatul pe care vrei sa le trimiti, apoi dai OK. Funda plz

| Alex2258 a răspuns:

Mentine degetul apasat pe melodia pe care vrei sa o trimiti si iti va aparea o lista in care sigur va fi inclus,, send''... funda?