| Dydy26 a întrebat:

Hei TPU.Am venit si eu cu o întrebare! Cine stie cum se face chestia aia cu,, Follower " pe facebook. Adică sa te urmărească cineva.Am chiar mare nevoie. Dau fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai peste 18 ani :). daca ai este bine daca nu, intri pe profilul tau, dai Despre[about] si modifici anul nasterii astel incat sa ai varsta de 18+. Dupa ce ai facut asta, pentru follow [urmareste] dai click pe rotita din dreapta sus, de pe bara albastra, dai asetarile contului [acount setings] iar dupa ce intri aici, pe coloana din stanga, a 8-a optiune este Followers [urmaritori] dai click pe ea si bifezi :). Sper ca te am ajutat.
https://www.facebook.com/alin.chiritescu ma gasesti aici, pentru alte intrebari :) fundita;)

| Dydy26 explică (pentru Aly_Allyn_1994):

Mersiii mult

| Aly_Allyn_1994 a răspuns (pentru Dydy26):

Nu ai pentru ce happy Ms de fundita happy