| RadXx a întrebat:

Hei TPU as vrea sa imi recomandati un telefon cu o camera foto buna de 8mp si fara lag daca se poate pana in 5 mil

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Salut, mai pune 3 mil jumate si ia-ti Allview P5 Alldro, camera de 8MP, procesor dual core de 1ghz, dual sim, eu personal am telefonul asta si merge foarte bine.Bafta.

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Daca vrei un telefon bun cu 500 lei, mai asteapta vreo 4-5 ani.

Bafta

| Robotzzzi a răspuns:

Iati un Samsung Galaxy S4 are camera de 13 mb si face poze foarte bune... Gasti la un pret de 15-20 milioane nou cu garantie daca gasesti ...Si eu mi-am cumparat un S4 de 2 saptamani is foarte multumit si l-am luat ieftin.Iti recomand sa strangi bani si iti gasesti lejer pana in 20 milioane un S4
Bafta...