| qwerty101010 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un suport pentru laptop (din metal de preferabil) si nu ma pricep la alegera acestuia. As vrea sa l iau pe cel mai potrivit pentru laptopul meu (msi cr610), asa ca as dori putin ajutor. Cel mai bun raspuns primeste funda, multumesc anticipat >big grin

5 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Cel mai bun cooler! Cooler pad u3
Cam scpum dar e excelent.
3 Ventilatoare, material de calitate, poti muta ventilatoarele unde ai nevoie, control al turatiei.
Un prien bun are si sunt excelente

| supermamici a răspuns:

Buna,
Un stand mai ieftin ar fi acesta: http://bit.ly/1azb1A0 intrucat il poti folosi pentru orice diagonala a laptopului, datorita spatiului generos.

Iar daca vrei un produs de la un brand cunoscut: http://bit.ly/stand-laptop-zalman

| qwerty101010 explică (pentru Katoky):

Ai idee daca este potrivit pentru orice tip de laptop? P.S. nu ma pricep

| Katoky a răspuns (pentru qwerty101010):

Daca nu este potrivit poti sa il returnezi in 3 zile big grin