| aleedy44 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre laptop-ul Asus X555LD-XX085D. As vrea sa stiu daca este bun in special pentru gaming.
Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| StefanAlex02 a răspuns:

Salut! Depinde ce jocuri vrei sa joci pe el. Cel mai bine e sa verifici cerintele minime de sistem ale jocului/jocurilor(daca ai anumite jocuri preferate). Fratele meu are un astfel de laptop iar jocurile precum Minecraft, Need For Speed Rivals, Dota 2, Team Fortress 2, Skyrim merg foarte bine. Eu ti-as recomanda un Asus x555ln-xx085d cu un i7 si geforce 840m 2gb.

1 răspuns: