| aleedy44 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre laptop-ul Lenovo G50-30. As vrea sa stiu daca este bun in special pentru gaming.
Ms anticipat.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Evident ca nu! Tu nu citesti specificatiile, sau ti-e lene?

| MskDesign a răspuns:

Cand vorbim despre gaming, vorbim, cu siguranta, de un pc desktop si nu de un laptop.

| SorinTudor a răspuns:

Pai nu prea... ala e pentru browsing si jocuri mai putin pretentioase care nu vor cere multe resurse dar daca vrei jocuri serioase uita-te la desktop-uri de gaming cu procesoare Intel i7 seria K, alea sunt periculoase ca sunt procesoare pentru overcloking si ajunge un desktop cu configuratie de gaming si la 7000 de lei...

| LDCCristi a răspuns:

Mai... laptop-ul ala nu prea merge la jocuri din astea "complicate" 2013-2015.In general laptop-urile nu prea sunt bune la gaming pentru ca se incing de le ia dracu.Dar totusi se gaseste pe piata un ventilator mare de il pui sub laptop.