| Ionutz11 a întrebat:

Hei,TPU. Azi cineva a reușit să-mi spargă contul de facebook,schimbându-mi parola și numele de cont. Am putut să schimb parola,salvându-mi astfel contul,dar...mi-a schimbat numele de facebook, și abia peste 60 de zile pot să-l schimb la loc. Cum pot să-mi schimb numele mai repede de 60 de zile? DAU FUNDA celui ce mă ajută!

2 răspunsuri:
| 2BeCristi a răspuns:

Daca abia peste 60 de zile poti sa-l schimbi probabil nu exista alta solutie decat sa astepti.

| eunumberone a răspuns:

Pai dai la setari si la editare nume acolo si il schimbi...din alta parte nu se poate!