| Zuzulike a întrebat:

Hei TPU... Cand incerc sa ma conectez la Wi-Fi imi apare "eroare la autentificare" sau ceva de genu asta. Ma puteti ajuta cumva? Se confrunta cineva cu chestia asta acum? Multumesc. Funditaa!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai router, trebuie sa îi refaci setările, parola si userul. La fel si la telefon parola ta de la contul mail si user, refaci si la telefon si la router setările si atunci va merge, atentie cum scrii parolele si user namele, ca daca gresesti o cifră sau o literă nu va functiona.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Reset router (tine apasat butonul pana se inchid ledurile), configurare router; il conectezi pe un port normal (nu pe wan), intri pe el si ii refaci setarile, save si restart (nu reset router, la reset isi pierde toata configuratia facuta). Poti reface si driverul din computer, il dezinstalezi cu iobituninstaller si-l reinstalezi mnual sau cu Driver Booster! Poate fi si de la providerul de internet!
Driver Booster
http://www.iobit.com/driver-booster.php

Iobituninstaller
http://www.iobit.com/advanceduninstaller.php

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Daca-ti vede reteaua wi-fi, nu e bun userul, parola sau ambele.