| Powerbull a întrebat:

Am o problema cu tableta, cand incerc sa ma conectez la wireless imi apare reteaua, dau click pe ea si bag parola(In curs de autentificare..., deconectat). Folosesc internetul de la UPC cu modem wireless... ma puteti ajuta cu o solutie?

Răspuns Câştigător
| anonimul465 a răspuns:

Asa patesc si eu cateodata. Ori e parola gresita ori e o problema din router. inchide router-ul si apoi deschide-l si incearca dupa aia. eu asa am facut si mi-a mers

1 răspuns: