| LoveToSmile a întrebat:

De ce nu imi merge sa intru pe mess? Imi spune "There might be a problem with your Internet connection." Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Tradus : Aici este o problema cu conectiunea internetului dumneavoastra. Probabil e o eroare, avand in vedere ca iti fucntioneaza internetul. Incearca mai tarziu sau da un restart.

1 răspuns:
| vlad89c a răspuns:

Asa m-i s-a intamplat si mie, si am rezolvat problema asa:
Pe desktop am dat click dreapta pe mess, si am dat RUN AS ADMINISTRATOR, de obicei dupa asta iti cere o permisune, si trebuie sa dai yes, apoi te baga pe mess, si dai sign in. Eu asa intru zilnic pe mess.