| Fulgeruul a întrebat:

De ce nu imi merge VLC Player? Am incercat mai multe versiuni dar la toate nu se vede decat niste culori amestecate care nu se misca, dar de auzit se aude! straight face Ce pot face?sadsad. Fundaaa! big hug

4 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Incearca si alt player, iti recomanda KMPlayer, bun, gratis...

| dannyel86 a răspuns:

Driver-ul placii video ar putea fi problema. L-ai updatat recent sau asa se vede de cand ai pus windows-ul?
Daca nu ai umblat in setarile lui, VLC-ul n-ar trebui sa reactioneze cum ai descris tu. Deschide un fisier video (de preferat.avi) cu Windows Media Player si observa daca e aceeasi problema, pentru a sti ce e de facut.
Avand in vedere ca ai incercat mai multe variante de vlc, tind sa cred ca driver-ul placii video nu functioneaza corect sau nu e instalat corespunzator.
Incearca sa pui driver-ul prevazut pe cd, pe care l-ai primit odata cu calculatorul sau cu placa video (in caz ca ai schimbat-o).

| Fulgeruul explică (pentru dannyel86):

Toate celelalte merg numai VLC. happy

| samuraiul2007 a răspuns:

Poate nu ai placa video instalata. Incearca bsplayer. Bafta