| pure9 a întrebat:

Hei TPU, deci am un iphone 4 si faza e ca nu prea mai functioneaza butonul ala rotund. L-am sters cu spirt (am vazut pe youtube) si a functionat cateva zile bine dar acum iar merge greu sad Credeti ca daca il duc la aia la garantie mi-l repara? Sau macar niste sfaturi ceva ca sa-l repar big grin Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Alynn98 a răspuns:

Eu zica ca daca il duci la garantie ti-l repara pentru o saptamana si apoi iar se strica. spun din proprie experienta

| pure9 explică (pentru Alynn98):

Si ai rezolvat cumva problema?

| Alynn98 a răspuns (pentru pure9):

Nu. acum telefonul e la gunoi

| pure9 explică (pentru Alynn98):

Mda, al meu nu cred ca o sa ajunga la gunoi laughing. Mersi oricum big grin

| Alynn98 a răspuns (pentru pure9):

Mult succes!

| pure9 explică (pentru Alynn98):

Mersi big grin

7 răspunsuri:
| Alynn98 a răspuns:

Eu zic ca daca il duci la garantie ti-l repara pentru o saptamana si apoi iar se strica. spun din proprie experienta

| haisancosmin a răspuns:

Eu l-am dat cu alcool izopropilic si merge perfect! Am vazut pe youtube asta.