| LoveIsLove4Ever a întrebat:

dau funda. Am cumparat in luna mai a anului trecut de la EMAG o imprimanta HP DeskJet 1050a J410 si am o mare problema : NU MAI PRINTEAZA NIMIC! scoate paginile albe si pe alocuri scoate cateva zone colorate in rosu nu mai poate printa nici macar un "alignement page" am cartuse originale HP re-umplute. au functionat bine dar dupa o pauza de 3 zile nu mai scoteau nimic. cand am vazut am incercat sa le desfund, sa curat contactele din imprimanta dar nimic. asa ca am cumparat cartuse noi HP 301 si problema nu a fost rezolvata ce sa ii mai fac? am dat 270 d lei pe ea si inca este in garantie dar dureaza prea mult timp pana o repara si eu am nevoie de ea URGENT!

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Toti avem nevoie urgent. pana atunci mergi la xeroxuri si printeaza-ti materialele.
du-l la service altceva nu ai ce sa faci.
Daca e o problema cu programarea imprimantei sau ceva de genul, sau ceva ars, cu siguranta nu ai ce rezolva aici.

| TheM4A1 a răspuns:

Cumpara alte cartuse originale HP

| LoveIsLove4Ever explică (pentru TheM4A1):

Da si daca alea nu functioneaza mai cumpar altele nu?
offf o sa raman fara slujba!