| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei TPU help me, am iphone 7 cand fac poze cu camera normala a telefonului, poza se face invers, gen in oglinda, pot scoate asta intr-un fel? Asa cum ma vad eu in camera frontala sa iasa si poza nu invers!
dau funda!

3 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Nu. Fotografia va iesi normal. Dar sunt prograne de editare care inverseaza imaginea.

| Alexandranikomanh15 explică (pentru francut):

Nu vreau sa stau sa editez, asta am facut pana acum cu program am intors poza, dar vreau sa fac direct si gata sa nu mai stau sa editez poza etc...

| francut a răspuns (pentru Alexandranikomanh15):

Nu se poate.