| BackToBlackForever a întrebat:

Hei TPU.
Imi tot apare de la Interntet Explorer [ internet explorer has stopped working ], si imi tot apare din minut in minut >.<

ce sa fac?
funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil din cauza ramilor defecti. Alte browsere fac la fel?

| BackToBlackForever explică (pentru anonim_4396):

Nu,deloc.Am google chrome, merge bine sa stii

| IonutzWoW a răspuns:

Instaleaza-ti Google Chrome fiindca este cel mai bun. Internet Explorer merge destul de greu.

| BackToBlackForever explică (pentru IonutzWoW):

Mie nu imi merge greu internet explorerul.Sincer,n-am mai intrat de el de mai demult, si poate de asta e asa de rapid.Insa,o sa vad eu, poate incerc sa il reinstalez si o sa scap insfarsit de lucrul asta!

| MxR a răspuns:

Reinstaleaza-l