| adriienns a întrebat:

Hei TPU, imi ziceti si mie de unde pot descarca teme sau aplicatii pentru. LG kp501 cookie? big grin
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Iulian09 a răspuns:

Nu exista teme pentru Lg kp501.
http://www.zedge.net/wallpapers/2826/lg-kp501-cookie-wallpapers/ asta e tot ce am gasit dar nu sunt teme

| adriienns explică (pentru Iulian09):

Eu am gasit pe YouTube videoclip in care arata cum sa iti pui tema de iPhone la Lg Cookie. Insa, sincer, mi-e imi este cam frica, pentru. ca am vazut unele comentarii in care oamenii ziceau ca nu le mai merge telefonul.

2 răspunsuri:
| lebek01 a răspuns:

Nu o sa gasesti niciodata ...am avut si eu LG kp501...