| CristinaElena96 a întrebat:

Hei Tpu.In primul rand scuze pentru categorie, as vrea sa va intreb daca exista vreo solutie sa recuperez parola de la mess, pentru ca cineva mi-a schimbat-o ori am uitat-o, pentru ca era modificata recent si nu imi apar intrebarile pentru ca contul de mess e facut acum 5ani si am bagat niste numerele la nimereala.Alt cont, nu-mi pot face pentru ca nu pot da add la mai mult de 10-15.Cv metode de spargere a parolei? Sunt disperata!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te referi la 10-15 id-uri.Da, asteapta un timp si mai incearca.Este posibil sa fie doar o masura de precatie de la yahoo, recunoscandu-ti IP-ul pc-ului.Mult noroc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai stii intrebarile secrete si raspunsurile lor, va trebui sa iti faci alt ID.

| CristinaElena96 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am facut, dar nu merge sa bag mai mult de 10-15.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaElena96):

Probabil te referi la 10-15 id-uri.Da, asteapta un timp si mai incearca.Este posibil sa fie doar o masura de precatie de la yahoo, recunoscandu-ti IP-ul pc-ului.Mult noroc.

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Cauta pe google.