| unknown12345 a întrebat:

Hei TPU,nu stiu de ce,dar contul meu de facebook este blocat,si daca incerc sa-l fac la loc imi zice Enter Your Confirmation Code asta ce inseamna? Vreau sa zic, ce e codul de confirmare?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ar trebui sa-ti vina pe email sau pe telefon, daca le-ai pus corect.

| unknown12345 explică (pentru CM7YRE):

Si codu de confirmare ce e?

| RoxanneH a răspuns (pentru CM7YRE):

Asa imi scrie si mie
"

Confirm Your Phone Number.

Salut, Roxanne.
To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.

Ai nevoie de ajutor?

Have trouble linking from your phone?

Insert the confirmation code from the SMS instead."

iar la email imi spune ca nu il gaseste----retrimite ---eu dau retrimite si nu imi apare nici un email ...si nici mesaj pe telefon nu imi apare... ce trebuie sa fac in cazul asta? chiar nu vreau sa imi pierd pagina de fbook. Sper ca ma vei putea ajuta. Multumesc!

| CM7YRE a răspuns (pentru RoxanneH):

Incearca sa pui alt email sau alt numar de telefon, odata si-odata trebuie sa apara.In general pe telefon apare.Si incearca sa-l introduci in 2 variante (cea corecta ar fi +407...cu prefixul de Romania inainte) sau direct numarul 07...)

| RoxanneH a răspuns (pentru CM7YRE):

Beh...sper. a trecut aproape o saptamana si tot asa imi scier si cum ai spus tu sa incerc sa imi pun nr de tel dar cand dau acolo imi zice ca trebuie sa imi confirm pagina "You must confirm your account before adding a phone number."
Iti multumesc mult pentru Ajutor :*