| Daviiiiiid a întrebat:

O alta intrebare legata de Facebook. Legata tot de register. Am reusit sa fac cont. dar acum imi cere numar de telefonstraight faceDe cestraight face?!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Carton a răspuns:

Iti cere numarul de telefon in caz ca apare ceva, spre exemplu iti uiti parola. Dai un click si iti vine un SMS cu instructiuni legate de cum sa iti resetezi parola. Tot odata, numarul tau de telefon este necesar in cazul in care doresti sa arunci bani pe jocurile lor de rahat.

| DyaLove a răspuns:

Si mie mi-a cerut cand mi l`am facut, nu esti obligat asa ca dai sari peste sau skip.

| gaby140 a răspuns:

Ti-l cere ca sa poata sa te informeze prin sms daca ai probleme cu contul sau a incercat cineva sa iti sparga contul... te sfatuiesc sa nu-l dai pentru ca iti apare pe cont!

| ღtuweetyღ a răspuns:

Pai..aia e la date de contact..pt a putea prieten dupa fb sa te contacteze. poti sa dai skip..sau trcei mai departe.[daca e in romana]

| Doolcyka a răspuns:

Nu este obligatoriu. Si mie imi cerea dar nu l-am dat!

| octrta a răspuns:

Iti cerea si seria de la buletin la un moment dat. la nr de telefon pune si tu 0000000 sau ceva fals (0700000000)
Bafta

| Daviiiiiid explică (pentru octrta):

Am incercat ..doar ca..iti vine un mesaj cu un cod. prin care tu trebuie sa il bagi intr-o casuta.

| JonyM a răspuns:

Pentru ca ti-ai facut mai multe conturi pe acelasi Ip