| 9089 a întrebat:

recent mi.am schimbat data de nastere de la facebook in 1999( o aveam in 1989) acolo mi-a aparut sa bifez daca confirm ca am 14 ani si eu am bifat. acum nu imi mai merge sa o modific in 1989. va rog raspundeti repedee

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Ca sa va schimbati data de nastere:
1. Selectati butonul Editare dinpartea dreapta sus a profilului dumneavoastra.
2. Editati ziua de nastere
3. Salvati modificarile
Poti schimba data de nastere pe facebook de 5 ori, daca ai depasit limita ai voie sa alegi doar dintre acele 5 nume.