| 9089 a întrebat:

recent mi-am schimbat anul de nastere de la facebook inainte il aveam in 1989 si acum 1999 dupa ce am dat 1999 mi.a dat sa confirm ca am 14 ani am bifat casuta si acum cand vreau sa schimb anul nu mai merge nu mai pot sa schimb acum nici data si nici luna va rog rspundeti repede! funda

Răspuns Câştigător
| catalin112 a răspuns:

Nu mai poti deoarece ti-ai trecut data de nastere coresta si apoi ti-au dat sa confirmi ca ai 14 ani si tu daca ai dat accept nu mai poti sa faci nimic.

Funda?

3 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Pana la urma cand te-ai nascut? Sau tu iti schimbi data nasterii zilnic.
Chiar nu citeste nimeni regulamentele si modalitatile de utilizare a programelor utilizate?

| 9089 explică (pentru ovidiu8msn):

Nu draga nu le citesc nu ti.a cerut nimeni comenatriile de 2 leiwinking

| catalin112 a răspuns:

P.S Si la mine s-a intamplat exact la fel si mai ales ca esti si minora.