| ErrChan a întrebat:

Hei Tpu.Stie cineva de ce site-ul desenenanime.ro nu merge? De cateva zile nu functioneaza si nu stiu de ce.Stie cineva?
Dau funda!
Raspuns urgent, va rog!
P.S:Tot imi apare Error 404(Not Found)

Răspuns Câştigător
| Fulbaster a răspuns:

Nu iti face griji, acum s-a remediat problema si site-ul merge foarte bine, chiar daca adminul a zis ca se vor mai intampla niste deconectari de la servar, dar va merge mai bine.
Sper ca te-am ajutat!

| ErrChan explică (pentru Fulbaster):

Acum s-a remediat? Mie tot asta imi apare.

| ErrChan explică (pentru Fulbaster):

Multumesc,si fundita merge la... TINE!

7 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Hei,daca tot nu iti merge probabil adminul a schimbat linkul : http://www.rascuplans.ro/desene/anime/
P.S: mie imi merge.

| ErrChan explică (pentru Fulbaster):

Aha,da acum merge.Multumesc.

| cristif a răspuns:

Nu si-au platit hostul la timp happy

| gabi13579 a răspuns:

Cred ca li s-au blocat serverele

| Ady2098 a răspuns:

Siteul s-a a fost sters sau indisponibil momentan ori s-a blocat pentru o scurta durata de timp.o sa isi revina. Fundalaughing