| adeliz a întrebat:

am o problema....nu pot viziona videoclipurile de pe youtube. Cand dau click pe vreun filmulet imi apare " an error occurred. pleace try again later" Prima data am crezul am crezut ca e de la "ei", dar nu imi merge de cateva zile.

Multumesc! si scuze pentru categorie, dar am nevoie de un raspuns urgent laughing nici chiar urgent.....dar....intelegeti voi.

Promit FUNDA.

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Și mie mi se întâmplă. La mine e din cauza internetului care se tot deconectează. Dacă ai conexiune prin wireless, poate ai semnalul slab și de asta nu merge.

| adeliz explică (pentru daηă):

Ok ms....am conexiune prin wireless. Sper sa fie asta.

1 răspuns: