| lorela a întrebat:

De cateva zile incoace incerc sa intru pe un site "www.polyvore.com" dar cand dau enter sa intru imi apare o chestie "mywebsearch" sau "Server not found". Am dezinstalat mywebsearch. dar fara rezultate. siteu nu cred ca e de vina deoarece prietenelor mele le merge. ce sa facccccc?

Răspuns Câştigător
| boggy a răspuns:

Descarca http://en.softonic.com/s/free-download-internet-explorer-9 internet explorer 9 si vezi daca mai ai probleme in caz de nici asa nu merge foloseste ori opera ori netscape :) cauta pe google

3 răspunsuri:
| alandala a răspuns:

Posibil sa fie problema cu conexiunea ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| lorela explică:

Adica cu netu?