| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Stiti cand intrati intru-un program,folder,joc(pc, laptop)se invarte cercu ala albastru de la mouse.Nu stiu de ce dar cand intrai azi pe pc observai ca cercu ala nu se opreste din invartit...nu stiu de ce.Ieri nu a avut nimic.Si merge si greu pc-u....nu stiu de la ce e.Cum pot sa opresc sa nu se mai invarta cercu ala si sa imi mearga iar bine pc-u(nu recomandati ccleaner sau defrag ca deja am facut asta).

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Ai luat tu vreun virus sau ti s-a dus windows-ul uite sa faci windows pe stic/dvd foloseste windows 7 usb/dvd tool doar il descarci iei un windows.iso si gata happy se face usor cu acel program happy bafta

| En3Rgi a răspuns (pentru Mihai_Myshu_1994):

Da,erau niste virusi.Thx!

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Ai frun virus. reinstaleaza windows-ul
sau pc-ul este varza