| GeorgiAna_8941 a întrebat:

am windows 7 si cand intru intr-un folder cu poze.nu mi le arata mici...am dat la extra large, am cautat "thumbail" dar nimic.si cand caut o poza mie cam greu... existra vreun program sau ceva? funda!

5 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

În partea dreaptă lângă semnul întrebării este o căsuţă. Apasă pe ea şi selectează prima opţiune de sus.
http://goo.gl/UMIrm

| Herysys a răspuns:

In coltul din dreapta sus sub search ai 3 chesti apasa pe prima care are o sageata in jos si selecteaza cum vrei sa vezi imaginile

| VL4DST3R a răspuns:

Deci nu inteleg, nu vezi thumbnails-urle sau sunt prea mari/mici?

| daniel11 a răspuns:

Tine apasat CTRL si dai de rotita sus/jos

| GeorgiAna_8941 explică:

Le vad.dar oricat de mari ar fi nu imi apare imaginea.imi aparea icoana...si eu vreau fotografiabig grin