| helping a întrebat:

URGENT!
De ce cand pornesc PC-ul imi apare ecranul negru fara bara de start, fara iconite, si imi apare doar fereastra de la my computer? Va rog ajutati-ma ofer funda. Multumesc anticipat.
Scuzatii categoria.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noh,la acel mesaj licenta s-a expirat sau a updatat windows-ul piratat si automat sa descarca windows genuine care l-a si prins ca e piratat.

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

In orice caz cred ca cel mai bine ar fi sa reinstaleze windows-ul sau sa dea un windows repare. Eventual sa il mai si curete putin de praf daca tot se apuca de reparat laughing