| CrissNico a întrebat:

Va rog frumos sa nu ignorati intrebarea am nevoie de ajutor cat mai repede!
Tot primesc telefoane de la un numar privat ma tot scaie... Oricum e cineva care ma cunoaste (mi-a spus pe nume) nu stiu cine e si chiar ma sacaie, nu vreau sa schimb cartela pentru ca daca ma cunoaste va afla din nou numarul deci o schimb degeaba...
Ceva sugestii nu stiu... cum sa fac sa nu mai ma deranjeze. Stiam ceva de blocarea anumitor apeluri dar nu ma pricep si daca e dupa privat pot sa blochez apelul?(am telegon LG Optimus L3)
Va rog frumos cateva raspunsuri care sa ajute!
Dau funda la orice ar putea fi o solutie!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă ești pe abonament poți afal numărul cu procina ușor, solicitând desfășurătorul facturii și memorând data și ora când ai primit apelul. Daca ești pe cartelă nu prea poți face nimic numai dai ocupat când sună, că neștiind numărul nu ai cum să îl pui la blocați sau filtrare apeluri.Succes

| CrissNico explică (pentru DeyCj):

Nu sunt pe abonament dar mersi oricumhappy
Oricum nu ma mai sunat deci toate's bune si frumoasehappy

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Iti instalezi Blacklist.