| Isys a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi cumpar cu Samsung A5 2016 si totusi nu stiu daca este mai bun decat J5-ul 2016, voi ce parere aveti? Care merita cumparat si de ce? Care dintre cele 2 face poze mai frumoase?

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

In loc de a5 2016 eu as lua iphone 5s. Daca nu vrei ios poti lua Nexus 5x.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, eu personal iti recomand amsung A5 2016 are specificati mai bune

| FleshUl a răspuns:

Eu iti zic sa alegi A5 2016. Si eu am un telefon la fel, iar acesta se prezinta foarte bine :face poze foarte bune(mai ales selfie-uri), filmeaza foarte bine. Sistemul merge ok, iar daca nu il aglomerezi cu multe aplicatii inutile o sa iti ruleze fara nici un pic de lag. Dar daca iti cumperi A5 ai grija la spatele de sticla. Sper ca te-am ajutat.