| Claudettee a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca pot trece pe romtelecom si sa ies din rds dar la rds am de plata o factura pe care o voi platii in timp pentru ca este o suma destul de mare.

3 răspunsuri:
| TheBoY a răspuns:

Din cate stiu eu poti, inchei contractul cu cei de la RDS si treci pe romtelecom.

| Claudettee explică (pentru TheBoY):

Pai normal trebuie sa ii reinnoiesc contractul dar intrebarea mea era daca as putea sa trec pe romtelecom avand o plata de efectuat la cei de la rds

| TheBoY a răspuns (pentru Claudettee):

Da, poti! ex: ''tu ai un contract de 1 an cu ei si dupa o luna(sa zicem) inchei contractul si te muti pe romtelecom''