| bombonika1799 a întrebat:

Hei,vreau sa imi fac un profil public,sa poata oricine sa imi dea like la poze sa imi comenteze, chiar daca nu ii am la prieteni, cu au si vedetele fb personale si primesc like-uri com-uri..etc.Mi-am setat varsta peste 18 ani,pozele le am pe toate publice,dar tot nu pot sa primesc lik-uri de la persoane pe care nu le am la prieteni, am incercat si nu merge ce sa fac?

1 răspuns:
| Szzeby a răspuns:

Pai daca prieteni tai au niste prieteni pe care tu nu i ai atunci ei pot sa-ti dea like!
Funda?