| niculescu16081994 a întrebat:

Hei vreau sa stiu si eu daca pot pune orice melodie atunci cand se deschide laptopu in locul celei originale Dau funda la cel care ma ajuta
Ma refer atunci cand se aude muzica de la windows

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

Http://www.sevenforums.com/tutorials/285-sounds-change.html daca reusesti poate imi lasi si mie o fundita

4 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

DA stiu la ce te referi si se poate schimba din cate stiu eu... nu stiu ce windows folosesti. Au interfata usor diferita XP fata de vista fata de 7 dar prin Control PAnner ar trebui sa gasesti asta in obtiuniile de audio... SUCCES

| niculescu16081994 explică (pentru gabytz18):

Am windows 7 te rgo ma ajuti daca vrei iti las id de mes big grin

| gabytz18 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Imi pare rau nu am lucrat in windows 7 fff mult dar am gasit un tutorial pe net care s-ar putea sa-ti fie de fff mare ajutor!

| niculescu16081994 explică (pentru gabytz18):

K o sa ma uit mersi mult

| gabytz18 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Http://www.sevenforums.com/tutorials/285-sounds-change.html daca reusesti poate imi lasi si mie o fundita