| Marriiee14 a întrebat:

Heii! Am un Samsung GT-S5320 si vreau sa pun parola cand sa il deblochez(am o sora care tot umbla pe el)! Da nu am gasit am cautat peste tot!
dau funda si vot!:d MERSII!

7 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Setari -> locatie si securitate -> setare blocare ecran -> si iti alegi

| Marriiee14 explică (pentru torsi):

Da,ui am incercat da nu merge! Poate pentru ca telefonul meu e in engleza si nu gasesc...straight face

| torsi a răspuns (pentru Marriiee14):

Settings -> Location and security ->set screen lockwinking

| Marriiee14 explică (pentru torsi):

Da telefonul meue prost!straight faceNu gasesc comenzile! Am intrat la settings>da nu imi apare location and security!straight face Ce sa fac acum|?straight face:*

| torsi a răspuns (pentru Marriiee14):

No idea straight face! sorry thinking

| Marriiee14 explică (pentru torsi):

In orce caz mesii!:*

| torsi a răspuns (pentru Marriiee14):

Nici.o problema. xD