| andrabaa a întrebat:

Heii.am un tel samsung gt-b3410 si vreau si eu niste teme pentru el. va rog dati-mi si mie site-yri cu asa ceva dar sa fie eficiente.va rog cat mai multe raspunsuri love struck

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Telefonul tau nu este compatibil sati poti pune teme.deobicei se pot pune pe Nokia si unele Sony ericsson.asa ca ramai cu tema din fabrica

3 răspunsuri:
| sweet97 a răspuns:

Wapdam.com Gasesti si muzica,jocuri,teme, filme, poze.Orice.si poti alege temele dupa felul lor.cu animale, cu flori, tot ce vrei

| K0sMyN a răspuns:

Incearca pe Mobile9 sau Zedge