| Bulinutssa_4293 a întrebat:

Am o problem cu sunetul de la calculator. Am descarcat un program ( nu avea legatura cu sunetul calculatorului meu ), nu mi-a placut si l-am dezinstalat. Am restartat calculatorul si am dat la muzica si nu se auzea... Am intrat in Control Panel - Sounds and Audio Devices si imi zice la " Volume " - No Audio Device, si la restul " No Playback Device ", bla - bla - bla... Si nu-mi merge sunetu' crying
Ce se intampla? Si daca intr-adevar nu am Audio Devices ce fac?happy De unde pot descarca?
Repede raspuns va rog :*sad

Răspuns Câştigător
| LuciVIP a răspuns:

Buna daca nu mai ai placa audio la calculator ar trebui sa ai in CD cu drivere acolo o sa gasesti si driverul audio si nu trebuie decat sa-l reinstalezi ...insa daca nu ai CD poti descarca driver audio de aici : http://www.brothersoft.com/realtek-ac97-audio-driver-download-65159.html
Sper ca te-am ajutat FUNDA?