| OneDream a întrebat:

Heii. daca iti iei o tableta cu android poti sa pui windows in loc de android?

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Buna.
Nu exista asa ceva.
Fiind-ca sistemul de operare este pus dupa modelul si marka telefonului.
Windows au Doar Nokia Lumia si Unele Tablete.
Dar eu iti zic ca nu poti schimba sistemul de operare inloc de Android Windows sau Symbianwinking
Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Depinde thinking Dar de ce ar face cineva asta?

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Sistemul de operare nu poate fi schimbat.
Poţi să cauţi una cu Windows, dar nu poţi să faci din Android, Windows.
Numai bine!happy

| Crazyeo a răspuns:

Nu,nu poți.Nu există.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| gelu1970 a răspuns:

Depinde de mai multe caracteristici. eu nu te sfatuiesc sa schimbi... adica sa incerci daca nu stii.

| Radu284 a răspuns:

Doar daca are un procesor x86 (majoritatea nu au). Si daca are bootloaderul unlocked.