| GeoXoXo a întrebat:

Era o chestie ca atunci cand nu ai mesaje, nici minute apelai undeva, scriai numarul si acelui numar i se trimitea un mesaj gen :"Numarul... vrea sa il apelezi".(Orange). Stiti ceva? puppy dog eyes. Funda! love struck

4 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Nu e reincarcarea de rezerva? Iti da 40 de euro centi sa suni pe cineva.

| 愛日本 a răspuns (pentru aleCsandrra):

Da îţi da, dar când îţi încarci inapoi îţi ia 40 de euro din credit.

| aleCsandrra a răspuns (pentru 愛日本):

40 de euro? Au, nu e un pic cam mult? Ştiu dar nu cred că mai este alta, părerea mea.

| 愛日本 a răspuns (pentru aleCsandrra):

Centi, ma rog