| ciocolata a întrebat:

de curand am descarcat o aplicatie de pe net, aplicatie se numeste Viber. Am descarcat-o in PC, iar cand deschid PC-u imi apare o caseta mov in care scrie "Do you have Viber in your phone" si da il am si pe telefon. Ce sa fac sa nu imi mai apara asta cand deschid pc-ul, va rog ajutati-ma. Funda >:
happy

2 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Salutare, trebuie sa ai o casuta mica unde sa bifezi, pentru ca sa nu mai apara aceea intrebare, sau in setari.
Bafta.

| ciocolata explică (pentru robytoby):

Nu am acea casuta, si in setari nu am gasit.