| 123556544544 a întrebat:

Heii TPU am o intrebare : am un prieten care e hacker si mi-a spart contul si el de fiecare data cand eu fac ceva pe emailul meu sau pe facebook el primeste pe un alt cont si pe telefon! chiar si atunci cand imi schimb parola el primeste noua mea parola... cu pot sa fac si eu la fel cu, contul lui? ca i-am aflat parola... Ajutati-ma URGENT! Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti as bagat vreun keyloger, ala nu e hack, e doar o modalitate de furt al datelor

1 răspuns:
| 123556544544 explică:

Si cum pot face si eu la fel?