| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy am o problema cu calculatorul, de curand am cumparat o placa video GIGABYTE de 1 GB dar am o problema ( am conectato la calculator dar cand il aprind unitatea functioneaza dar nu se vede nimic pe monitor si nu stiu ce poate sa aiba, mi-a spus un prieten ca s-ar putea sa fie de la sursa ca e prea mica, sursa mea e de 450W sad Credeti ca ar putea fi de la sursa sau e alta problema?

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Despre ce placa video este vorba?

| anonim_4396 explică (pentru SilviaDulcik):

Placa video GIGABYTE happy

| SilviaDulcik a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun, asta este 20% din raspunsul complet. Altceva ce poti sa spui despre placa video? Ma refer la model.

| anonim_4396 explică (pentru SilviaDulcik):

Http://olx.ro/oferta/placa-video-gigabyte-1gb-128bit-ID1Myvp.html E exact ca asta :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cumparat pc-ul cu placa video integrata happy iar acum vreau sa pun o placa video dedicata.

| Adytza_Adytza_1996 a răspuns:

Contacteaza-ma aici si iti voi da mai multe informatii : pitic_r3b3l@yahoo.com (Adi)