| Lorenacheliceris a întrebat:

Heii TPU! Am un canal de Youtube, si am doar 158 de abonati... Am vazut ca o fata a facut 1000 de abonati intr-o luna. Nu stiu cum sa fac si eu. Pe langa asta, mai am si foarte putine like-uri. Va rog ajutati-ma. Cum sa fac mai multe like-uri si abonati? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Calitate,folosind vocea, pune-ti implanturi, fa-ti reclama etc.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Facând video-uri de calitate.
Adică să filmezi în cel puțin 720p, să faci subiecte interesante, nu rahaturi de genul challenge-urilor, să nu ai watermark dacă filmezi (să nu zică Bandicam.com pentru că nu ai cumpărat programul), să nu filmezi jocuri de rahat pe telefon rolling on the floor
Trebuie să vii cu ceva unic, ce n-a mai făcut nimeni. Și să ai calitate, și vei crește.
Ai puține like-uri pentru că abonații tăi sunt inactivi. Și de ce sunt inactivi oare? Pentru că e un canal mediocru (probabil) pe care-l face oricine.
Fă ceva nou.

| Lorenacheliceris explică (pentru Gonrax):

Ce pot sa fac nou? Apropo, nu fac gaming

| VirtosMihai a răspuns:

Eu vreau 500 abonati