| NoName245 a întrebat:

Heii... Vreau sa imi iau un telefon nou...cam in 2 zile asa si m-am gandit ca sa imi iau un Huawei Sonic big grin Credeti ca e buna firma?

Răspuns Câştigător
| xXxXxXxXxXxXxXx a răspuns:

Chinezi, nu te sfatuiesc :P ...nu zic sa iti iei Nokia ca nu sunt tataie sa iti zic "ia-ti Nokia pentru ca sunt bune" depinde ce iti doresti daca vrei aplicati si jocuri te sfatuiesc sa-ti un iphone 2g pe la 350-400 lei la second :D, dar nu stiu ce vrei sa zici tu prin nou - sa-l schimbi pe cel vechi sau sa ti-l cumperi din magazin. daca vrei ceva rezistent, nou si bun ar fi Nokia c3 am avut si eu unul si e super tare, doar ca nu prea sunt jocuri pentru el :(, daca vrei cu touch te-as sfatui sa iti iei capacitiv nu rezistiv (citeste aici http://www.go4it.ro/......e-5506015/ ). ma rog tu decizi degeaba iti tot spun eu aici :-j

| NoName245 explică (pentru xXxXxXxXxXxXxXx):

Nu vreau la mana a 2, din magazinwinking big grin

10 răspunsuri:
| alynut a răspuns:

Sal! am avut si eu un Huawei Sonic dar nu prea tine bateria la el! nu sunt telefoane reusite! cel mai bine ia-ti un Nokia, Nokia e cea mai buna firma de telefonie! si Samsungul este a doua! deci eu te sfatuiesc sa iti iei un Nokia! scceswinking funda? plz

| LoLpoZ a răspuns:

Samsung Galaxy : SII, mini, fit, ace, W, Y, Infuse; HTC Salsa, Cha-Cha, Desire S, Wildfire S, Rhyme Bear. Uite-te pe telefonultau.eu, iti alegi firma, apoi reglezi in functie de pret. Succes!winking

| laurageorgi a răspuns:

Nu cred ca este cea mai buna firma.Adica nu stiu...Mai bine ai incerca ceva de la Nokia, sau Samsung.
Sper ca te-am ajutat!

| LetyPayne a răspuns:

Am si eu unul si dupa parerea mea este buna firma!

| LiberTPU a răspuns:

E foarte buna! Nu este inca populara, deoarece, este prea super nou! Cauta la Google imagini si nu vei gasi foarte multe. Este un model de telefon interesant gradat ca si un super sistem gipies! Merita puppy dog eyes

| NoName245 explică:

Totusi,eu mi-l iau la prelungire de abonament si mi-a spus ca pot lua asa de 52 de euro, dar nu conteaza pot depasi si cu 3 milioane...si m-am mai gandit la un HTC...dar nu stiu daca gasesc asa ieftin.

| iindubiiitabiil a răspuns:

E bunisoara.
Dar iti dau un sfat - Cumpara Samsung Smart TV
Sau daca e prea scum -Cumpara Samsung Led TV( am eu si e foartee bun, se vede HD si are o claritate foarte buna )
FUNDA? big grin