| DanyPikachu a întrebat:

Heiiaa TPU!
De la un timp imi apar in istoricul de pe Youtube videoclipuri pe care nu le'am accesat in viata mea si nu stiu ce sa mai fac.Mi'am schimbat parola de la contul de Gmail, o luna am stat fara griji si dupa iar au inceput sa apara.
Inainte apareau peste noapte...acum incep sa apara si in timp ce ma uit eu.Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E simplu ai intrat pe un link acolo s-a descarcat un virus care singura intra pe pagini web, are setat ora si intra el singur si face minuni copieaza tot ce faci, o scanare cu dr web

| Jipa95 a răspuns:

Poate ca acel cont de Gmail, este utilizat si pe un telefon, al unuia dintre membrii familiei tale...iar atunci cand cineva se uita la un videoclip pe youtube de pe acel telefon/tableta automat apare si in istoricul tau de pe youtube, chiar daca tu nu ai accesat acel videoclip de pe calculator! happy

| DanyPikachu explică (pentru Jipa95):

Parintii mei nu prea se uita pe YT.+tata are contul lui de Gmail si nu prea are ce sa faca pe al meu.(ma uit doar la tutoriale, miscari de breakdance/street dance si multe altele legate de dans si muzica).Dar e faza ca niciunul din ei nu sta pe contul meu si nu s'ar uita la cum sa iti faci muschii mai mari etc straight face mi se pare destul de ciudat..mai ales ca nu am frati care sa imi fure telefonul si sa se uite la asa ceva.

| RAY a răspuns (pentru Jipa95):

Ce explicati de expert ce sa spun