| Cervinschi_Cosmin_1996 a întrebat:

Am o problema, daca pot sa spun asa.
De ceva timp, imi apar in istoricul de la Youtube multe videoclipuri pe care nu le.am vizualizat(sunt 100% sigur de asta)
Ps: precizez ca nimeni nu are acces la contul/canalul meu.
Cel care ma ajuta sa rezolv problema aceasta primeste "funda" sau ce.o fi aia

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Youtube foloseste contul Google.
Poate ai conectat un telefon la contul tau Google, apoi i l-ai dat cuiva. Sau ai intrat pe "mixaje" sau "playlist-uri" si nu ai fost atent la ce "te uiti". Ai lasat telefonul, sau ai plecat de la calculator.