| Pichakchiu a întrebat:

Helllooo luuumee, cum fac să îmi apară bulina aia de la messenger pe ecran? Când conversam cu persoanele trebuie să apară imaginea lor încadrată într-o bulină. Ei, mie nu îmi mai apare. Cum fac să apară?

2 răspunsuri:
| RoxanaElena007 a răspuns:

Intri pe messenger, stanga sus trebuie sa ai trei liniute si apesi pe ele, apoi dai pe rotia aia, dai scroll in jos pana dai de "chat heads" si vezi daca le ai activate. Poti incerca sa le dezactivezi si sa activezi din nou daca tot nu iti apar. happy