| chocolate27 a întrebat:

Hello, dragi prieteni TPU happy Am primit de ziua mea un mp3 player cadou, iar cand incerc sa il conectez la PC cu cablul USB, nu mi-l recunoaste.De ce oare? Am instalat si cd-ul de la player, dar degeaba :-s PS:Memory stick-urile mi le recunoaste totusi raised eyebrows Ms anticipat! pup!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dă un restart şi încearcă din nou. Va merge! Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il recunoaste inseamna ca cel mai probabil este luat de cine stie unde ( nu e original) dal cuiva la un pret mai ridicat si cumparati unul Sony / Samsung etc. care e original.asa ti l va recunoaste sigur sau daca nu incearca asa cum a zis Ganduri albe. Noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il recunoaste inseamna ca cel mai probabil este luat de cine stie unde ( nu e original) dal cuiva la un pret mai ridicat si cumparati unul sony / samsung etc . care e original.asa ti l va recunoaste sigur sau daca nu incearca asa cum a zis Ganduri albe . Noroc