| anonim_4396 a întrebat:

Hello... sa zicem ca as avea o placa video de 128 de biti. se poate ca biosul sau windows 7 sa imi recunoasca doar 64 de biti? si daca e asa, cum pot sa fac sa imi recunoasca toti cei 128 de biti? funda!

2 răspunsuri:
| ccciidcnjkd a răspuns:

Salut vreau sa ma ajuti

| ccciidcnjkd a răspuns:

Am o problema am prietenit cu un baiat jumatate de am parintii mei nu il vroiau ca inbla la adunare m-am certat cu parinti si eam inpacat de la o vreme mi-a spus ca intre noi s-a terminat si nu a vrut sa imi spuna motivul l-am rugat sa se intoarca inapoi s-a intors pe urma sa schinbat foarte tare mi-a zis ca ear se termina acum il rog sa se intoarca dar nu vrea mi-a spus ca nu e problema la mine ci la el ca sa schinbat pentru ca a vrevenit o veche iubire care o iubea mult si el nu ma iubste ea la refuzat o data si el incearca ear la ea ce a fost intre noi a fost frumos dar el nu ma mai iubeste pe mine da se intoarce la ea m-am purtat bine cu el l-am ajutat cu bani cu ori ce poate ca l-am mintit putin dar el m-a mintit foarte mult acum pling nu stiu ce sa fac cum sa il intorc inapoi la mine nu pot fara el