| dakrismak a întrebat:

Hello... sa zicem ca as avea o placa video de 128 de biti. se poate ca biosul sau windows 7 sa imi recunoasca doar 64 de biti? si daca e asa, cum pot sa fac sa imi recunoasca toti cei 128 de biti? funda!

3 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

Nu...ori e 64 ori e 128...
e integrata?

| dakrismak explică (pentru Crivi):

Nu stiu... pc-ul e de un an si inca nu a iesit din garantie si nu am incercat sa il desfac happy... ce stiu e ca are 2 placi video happy

| Crivi a răspuns (pentru dakrismak):

2placi video? presupun ca una on bord si alta separata...ca de SLI la 64/128 nu se poate vb...monitorul in care mufa e bagat cea din placa de baza(laba sunet, usb) sau e separata?